Plugins - Enable Media Replace - Stable (latest release) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Thumbnails were not generated
fi: Pienoiskuvia ei luotu

en: Replaced Thumbnails Preview
fi: Korvattujen tiedostojen pienoiskuvien esikatselu

en: The uploaded file could not be moved to %1$s. This is most likely an issue with permissions, or upload failed.
fi: Ladattua tiedostoa ei voitu siirtää kohteeseen %1$s. Tämä johtuu todennäköisesti tiedoston käyttöoikeuksista tai lataus epäonnistui.

en: Maximum file size: <strong>%s</strong>
fi: Suurin sallittu tiedostokoko: <strong>%s</strong>

en: Invalid Custom Date. Please custom date values (%s)
fi: Virheellinen oma päivämäärä. Ole hyvä ja käytä kalenteria apunasi ja tarkista kellonaika (%s)

en: File Upload seems to have failed. No files were returned by system
fi: Tiedoston lataus näyttäisi epäonnistuneen. Järjestelmä ei palauttanut yhtään tiedostoa.

en: File successfully replaced
fi: Tiedosto korvattu onnistuneesti

en: %s f %s exceeds the maximum upload size for this site.
fi: %s f %s ylittää suurimman sallitun tiedostokoon.

en: When replacing the media, do you want to:
fi: Kun vaihdat mediatiedoston, haluatko:

en: Set a Custom Date
fi: Aseta oma päivämäärä

en: Replacement Options
fi: Asetukset

en: NOTE: You are about to replace the media file "%s". There is no undo. Think about it!
fi: HUOM: Olet aikeissa korvata tiedoston "%s". Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Note: This option requires you to upload a file of the same type (%s) as the one you are replacing. The name of the attachment will stay the same (%s) no matter what the file you upload is called.
fi: HUOM: Sinun pitää ladata saman tiedstotyypin tiedosto (%s) kuin alkuperäinen tiedosto on. Tiedoston nimi pysyy samana (%s) uuden ladatun tiedoston nimestä huolimatta.

en: More info
fi: Lisää tietoa

en: M j, Y @ H:i
fi: j.n.Y, klo H:i

en: Keep the date %s(%s)%s
fi: Pidä päivämäärä samana %s(%s)%s

en: Enable Media Replace is now compatible with ShortPixel!
fi: Enable Media Replace on nyt yhteensopiva ShortPixelin kanssa.

en: Dismiss
fi: Hylkää

en: Date Options
fi: Päivämäärän asetukset

en: Custom Date
fi: Oma päivämäärä

en: <a href="https://shortpixel.com/wp/af/VKG6LYN28044" target="_blank">ShortPixel</a> is an image optimization plugin and if you have it activated, upon replacing an image in Enable Media Replace, the image will be also automatically optimized.
fi: <a href="https://shortpixel.com/wp/af/VKG6LYN28044" target="_blank">ShortPixel</a> on kuvan optimointilisäosa. Jos se on aktivoitu, kuvan korvauksen yhteydessä kuva myös optimoidaan ShortPixelin avulla.

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Upload a new file
fi: Siirrä uusi tiedosto

en: Replace media
fi: Korvaa tiedosto

en: You do not have permission to upload files.
fi: Sinulla ei ole oikeuksia siirtää tiedostoja.

en: Upload
fi: Lataa

en: To replace the current file, click the link and upload a replacement.
fi: Korvataksesi nykyisen tiedoston, klikkaa linkkiä ja lataa korvaava tiedosto.

en: Revised
fi: Korvattu.

en: Replace the file, use new file name and update all links
fi: Korvaa tiedosto, käytä uutta tiedostonimeä ja päivitä linkit

en: Please note that if you upload a new image, only embeds/links of the original size image will be replaced in your posts.
fi: Jos lataa uuden kuvan, niin ainoastaan upotetut tai linkitetyt alkuperäisen kokoiset kuvat korvataan artikkeleissasi.

en: Just replace the file
fi: Korvaa vain tiedosto

en: File type does not meet security guidelines. Try another.
fi: Tiedostotyyppi ei ole hyväksytty. Kokeile toista tiedostotyyppiä.

en: Choose a file to upload from your computer
fi: Valitse ladattava tiedosto omalta tietokoneeltasi

en: Choose Replacement Media
fi: Valitse korvaava kuvatiedosto

en: Fail Safe :: Source Location seems to be a directory.
fi: Virhe :: Lähde näyttäisi olevan kansio.

en: Fail Safe :: Source Location returned empty string. Not replacing content
fi: Virhe :: Lähde ei palauttanut mitään (empty string). Kuvan korvaamista ei tehdä.

en: Original
fi: Alkuperäinen

en: Replacement file type doesn't seem to be allowed by WordPress. This might cause unexpected issues
fi: Korvaava tiedosto ei ole WordPressin sallittujen tiedostojen listalla. Tämä voi aiheuttaa ongelmia.

en: There was an issue with updating your image URLS: Search and replace have different amount of values. Aborting updating thumbnails
fi: Ongelmia kuvien URLien päivittämisessä. Hae ja korvaa -toiminnon arvojen määrä ei täsmää. Keskeytetään pienoiskuvien päivittäminen.
